SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
267 241 €
(3 873 € / m²)
Prodaja
3
1
69 m²
Binbirdirek Mahallesi

spalnica3
površina69 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The apartment for sale is located in Besiktas. Besiktas is a district located on the European side of Istanbul. It is one of the oldest and most dense...

Ostalo
Starost oglasa: 222 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Binbirdirek Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed

Podobni oglasi