SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
323 276 €
(2 059 € / m²)
Prodaja
4
2+
157 m²
Binbirdirek Mahallesi

spalnica4
površina157 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The apartment for sale is located in Basaksehir. Basaksehir is a district located on the European side of Istanbul. It is considered a modern and well...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Ločena kuhinjaTuš kabinaKuhinjski aparatiVarovanje

Ostalo
Starost oglasa: 238 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Binbirdirek Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Razan Al-masri

Podobni oglasi