SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
311 557 €
(2 225 € / m²)
Prodaja
4
2+
140 m²
Binbirdirek Mahallesi

spalnica4
površina140 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The apartment for sale is located in Beylikduzu, Istanbul Beylikduzu district is located on the European side of Istanbul. The district has shown rapi...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Tuš kabinaOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiVarovanjeOpremljeno

Ostalo
Starost oglasa: 259 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Binbirdirek Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Joud Al Moufti

Podobni oglasi