SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
3 362 069 €
(18 173 € / m²)
Prodaja
3
2+
185 m²
Binbirdirek Mahallesi

spalnica3
površina185 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The apartment for sale is located in Besiktas. Besiktas is a district located on the European side of Istanbul. It is one of the oldest and most dense...

Ostalo
Starost oglasa: 275 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Binbirdirek Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Razan Al-masri

Podobni oglasi