SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 074 991 €
(8 600 € / m²)
Prodaja
3
2+
125 m²
Binbirdirek Mahallesi

spalnica3
površina125 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The apartment for sale is located in Sisli. Istanbul Sisli is a district located on the European side of Istanbul. It is one of the most populous and ...

Ostalo
Starost oglasa: 282 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Binbirdirek Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Teyyan Parlak

Podobni oglasi