SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
135 020 €
(2 077 € / m²)
Prodaja
2
1
65 m²
Binbirdirek Mahallesi

spalnica2
površina65 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The apartment for sale is located in Kagithane. Kagithane is a district located on the European side of Istanbul. It is a residential area with a mix ...

Ostalo
Starost oglasa: 331 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Binbirdirek Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed

Podobni oglasi