SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
275 694 €
(2 577 € / m²)
Prodaja
4
2+
107 m²
Ataevler Mahallesi

spalnica4
površina107 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق في موقع هادئ مع وسائل الراحة الاجتماعية في كارتيبي
تقع الشقق في مجمع سكني في كوجايلي، كارتيبي. تعد مدينة كوجالي مدينة جذابة للزوار بفضل مرافقها ال...

Ostalo
Starost oglasa: 52 dni
Posodobljeno: 52 dni

Lokacija

Ataevler Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi