SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
163 399 €
(1 922 € / m²)
Prodaja
3
2+
85 m²
Arapsuyu Mahallesi

spalnica3
površina85 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The apartment for sale is located in Konyaalti southwest of Antalya. Konyaalti offers a stunning view of the Taurus Mountains and the sea. The beautif...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiVarovanje

Ostalo
Starost oglasa: 148 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Arapsuyu Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed

Podobni oglasi