SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
567 000 €
(2 333 € / m²)
Prodaja
3
1
243 m²
Arapsuyu Mahallesi

spalnica3
površina243 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartments in a Beachside Complex with Pool in Antalya Konyaaltı
These stylish apartments are situated in a complex spanning 1.050 sqm land area. The ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

VarovanjeOdprt bivalni prostorKuhinjski aparati

Nadstropje:
4. nadstropje od 4
Starost oglasa: 240 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Arapsuyu Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi