SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
175 000 €
(2 917 € / m²)
Prodaja
3
1
60 m²
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı

spalnica3
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق استثمارية جديدة على بعد 200 متر من البحر في مرسين
شقق في مرسين، تيجي تقع في مجمع بإطلالات بحرية خلابة وتصميم معماري أنيق. مرسين هي مدينة ساحلية مر...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledNadstropjeOdprt bivalni prostorTuš kabinaVarovanjeLeseni podVisoki stropiNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 493 dni
Posodobljeno: 121 dni

Lokacija

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi