SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
422 500 €
(4 142 € / m²)
Prodaja
3
2+
102 m²
Atatürk Caddesi

spalnica3
površina102 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

عقارات على الواجهة البحرية في مجمع مع المرافق الاجتماعية في ألانيا
تقع مراكز التسوق والحانات والمقاهي والعيادات الشاملة والصيدليات والبنوك والوكالات ا...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

NadstropjeOdprt bivalni prostorLočena kuhinjaKadTuš kabinaLočeni wcHodnikKuhinjski aparatiBojlerPralni strojVarovanjePloščiceVisoki stropiPo prenoviNaravna svetlobaOpremljeno

Ostalo
Starost oglasa: 493 dni
Posodobljeno: 493 dni

Lokacija

Atatürk Caddesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi