SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
120 000 €
(1 791 € / m²)
Prodaja
3
1
67 m²
Gazipaşa Cd.

spalnica3
površina67 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

شقق حديثة البناء على مسافة قريبة من البحر في كارغيجاك
ألانيا هي الوجهة المثالية لقضاء العطلات والإقامة. إنه يقدم تاريخًا متجذرًا وطبيعة رائعة وبنية اج...

Ostalo
Starost oglasa: 492 dni
Posodobljeno: 492 dni

Lokacija

Gazipaşa Cd.
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi