SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
188 000 €
(1 938 € / m²)
Prodaja
3
2+
97 m²
Atatürk Caddesi

spalnica3
površina97 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق أنيقة في مجمع مع وسائل الراحة الغنية في محمودلار ألانيا
محمودلار هو حي شعبي في ألانيا بين المغتربين. إنه يوفر طبيعة مذهلة وسواحل وشواطئ. كما أن مح...

Ostalo
Starost oglasa: 495 dni
Posodobljeno: 495 dni

Lokacija

Atatürk Caddesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi