SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
47 500 €
(1 056 € / m²)
Prodaja
1
1
45 m²
Mersin - Antalya Yolu

spalnica1
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Top Reason to Buy this ApartmentRich facilityLaunch price advantageShuttle Service to the Beach Imagine stepping outside your door and into a world of...

Ostalo
Starost oglasa: 491 dni
Posodobljeno: 491 dni

Lokacija

Mersin - Antalya Yolu
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Basic Apartment

Podobni oglasi