SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
274 974 €
(1 034 € / m²)
Prodaja
6+
2+
266 m²
Pazar Caddesi

spalnica6+
površina266 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

شقق أنيقة في مشروع مميز في بورصة نيلوفر
منطقة حسن آغا، حيث يقع المشروع، هي منطقة سكنية سريعة التطور حيث تم تنفيذ كميات كبيرة من الاستثمارات في البنية ...

Ostalo
Starost oglasa: 492 dni
Posodobljeno: 491 dni

Lokacija

Pazar Caddesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi