SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
419 000 €
(4 108 € / m²)
Prodaja
3
2+
102 m²
Atatürk Caddesi

spalnica3
površina102 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق مع حمام سباحة خاص وتراسات في بودروم غوموشلوك
تقع الشقق في مدينة غوموشلوك، التي تم بناؤها على أنقاض مدينة ميندوس القديمة التاريخية في شبه جزيرة بود...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledNadstropjeOdprt bivalni prostorKadTuš kabinaNaravna svetlobaTerasa

Ostalo
Starost oglasa: 496 dni
Posodobljeno: 495 dni

Lokacija

Atatürk Caddesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi