SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
650 000 €
(7 647 € / m²)
Prodaja
3
2+
85 m²
Atatürk Caddesi

spalnica3
površina85 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق مطلة على الطبيعة والبحر في بودروم موغلا جوموشلوك
تقع الشقق المطلة على البحر والطبيعة في جوموشلوك، حيث تقع أطلال مدينة ميندوس القديمة. جوموشلوك هي ...

Ostalo
Starost oglasa: 489 dni
Posodobljeno: 488 dni

Lokacija

Atatürk Caddesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi