SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
207 000 €
(1 479 € / m²)
Prodaja
3
2+
140 m²
Kılınçarslan Caddesi

spalnica3
površina140 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

الشقة للبيع يقع العقار في منتجع البحر الجميل في كارغجاك. كارغجاك هي المدينة القديمة لالانيا في مقاطعة انطاليا التي تقع على بعد 14 كم عن شرق الانيا. تق...

Ostalo
Starost oglasa: 495 dni
Posodobljeno: 494 dni

Lokacija

Kılınçarslan Caddesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Podobni oglasi