SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
207 891 €
(2 887 € / m²)
Prodaja
3
1
72 m²
5. Levent Mahallesi

spalnica3
površina72 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

شقق للبيع في مجمع قريب من المترو في علي بيكوي
تقع فشقق للبيع ي منطقة علي بيكوي في منطقة أيوب سلطان في اسطنبول. تقع علي بيكوي في موقع مركزي كمنطقة، وهي...

Ostalo
Starost oglasa: 48 dni
Posodobljeno: 48 dni

Lokacija

5. Levent Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Istanbul Homes

Podobni oglasi