SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
335 380 €
(6 450 € / m²)
Prodaja
2
1
52 m²
5. Levent Mahallesi

spalnica2
površina52 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق في مشروع صديق للبيئة مع العديد من المساحات الخضراء في أيوب سلطان، اسطنبول
يقع المشروع في منطقة أيوب سلطان، إحدى مناطق اسطنبول ذات الموقع المميز. ي...

Ostalo
Starost oglasa: 58 dni
Posodobljeno: 58 dni

Lokacija

5. Levent Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi