SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
154 000 €
(1 100 € / m²)
Prodaja
4
2+
140 m²
Atatürk Caddesi

spalnica4
površina140 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This spacious apartment is located in Mahmutlar, one of Alanya’s most popular coastal districts, offering a comfortable lifestyle close to the sea and...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Atatürk Caddesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Basic Apartment

Podobni oglasi