SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
88 500 €
(983 € / m²)
Prodaja
3
2+
90 m²
Deliahmetli Sokağı

spalnica3
površina90 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Alanya’nın en prestijli yaşam ve tatil projelerinden biri olan Gold City Hotel & Residence içerisinde yer alan bu özel daire, konforu ve lüksü bir ara...

opremljeno
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Deliahmetli Sokağı
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BEST HOUSE ALANYA

Podobni oglasi