SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
125 000 €
(862 € / m²)
Prodaja
5
2+
145 m²
Necdet Atik Kavşağı

spalnica5
površina145 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Antalya'nın Tarihi ve Doğal Güzelliklerinde Lüks Yaşam!
Antalya'nın muhteşem tarihine ve doğal güzelliklerine ev sahipliği yapan Side, Manavgat'ta si...

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Necdet Atik Kavşağı
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Buy Home Antalya Emlak İnşaat Ltd Şti

Podobni oglasi