SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
104 000 €
(1 095 € / m²)
Prodaja
3
2+
95 m²
Atatürk Caddesi

spalnica3
površina95 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This cozy 2+1 apartment is located in the popular Mahmutlar area of Alanya, offering a great balance of comfort, location, and investment potential. W...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Atatürk Caddesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Basic Apartment

Podobni oglasi