SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
139 000 €
(2 896 € / m²)
Prodaja
2
1
48 m²
Aydin Sokak

spalnica2
površina48 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Investment-Wohnungen zum Verkauf in Avsallar, Alanya, mit Flächen 48 bis 130 m² in einem 8-stöckigen Gebäude, nur 650 m vom Mittelmeer entfernt. Das P...

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Aydin Sokak
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Alanya Eiendom Real Estate

Podobni oglasi