SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
135 000 €
(2 500 € / m²)
Prodaja
2
1
54 m²
Turizm Caddesi

spalnica2
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Evrenseki Q Spa Resort Sitesinde satılık olana 1+1 bahçe katı dairemiz, büyük bir bahçeye açılan kocaman bir terasa sahiptir. Amerikan mutfaklı geni...

opremljeno
Starost oglasa: 12 dni
Posodobljeno: 12 dni

Lokacija

Turizm Caddesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Side Homes Real Estate Center

Podobni oglasi