SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
142 000 €
(732 € / m²)
Prodaja
4
2+
194 m²
29 Ekim Mahallesi

spalnica4
površina194 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

New Apartments in a Prestigious Project in Yenikent, Sincan
The capital city of Turkey, Ankara is also one of the country’s major metropolises. Meanwh...

Ostalo
Starost oglasa: 244 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

29 Ekim Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi