SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
225 000 €
(1 875 € / m²)
Prodaja
3
2+
120 m²
Barbaros Caddesi

spalnica3
površina120 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Alanya’nın en gözde bölgelerinden Mahmutlar’da, denize sıfır konumda yer alan bu özel 2+1 daire, kesintisiz Akdeniz manzarası ve konforlu yaşam alanla...

Ostalo
Starost oglasa: 26 dni
Posodobljeno: 26 dni

Lokacija

Barbaros Caddesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BEST HOUSE ALANYA

Podobni oglasi