SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
106 000 €
(964 € / m²)
Prodaja
3
2+
110 m²
Menderes Caddesi

spalnica3
površina110 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

شقة مطلة على البحر للبيع في مجمع "فلامينجو 4" الشهير في توموك، مرسين
تُعرف مدينة مرسين بأنها لؤلؤة البحر الأبيض المتوسط وواحدة من أهم الوجهات السياحية...

Ostalo
Starost oglasa: 43 dni
Posodobljeno: 37 dni

Lokacija

Menderes Caddesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi