SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
121 500 €
(1 157 € / m²)
Prodaja
3
2+
105 m²
Atatürk caddesi

spalnica3
površina105 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

📍 Alanya / Kestel📌 Genel Özellikler⭐️ 2+1 – Eşya­sız⭐️ Havuz Manzaralı⭐️ 2 Banyo 🚿 | 2 WC 🚾⭐️ 1 Balkon 🌿🌊 Denize 500 Metre🏢 Site Özellikleri🏊‍...

Ostalo
Starost oglasa: 53 dni
Posodobljeno: 38 dni

Lokacija

Atatürk caddesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BEST HOUSE ALANYA

Podobni oglasi