SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
164 723 €
(1 136 € / m²)
Prodaja
5
2+
145 m²
Mail Bey Cd.

spalnica5
površina145 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

عقارات في مجمع مطل على حوض السباحة والبحر في يالوفا كايتزديري
يقع العقار الأنيق في يالوفا ، وهي مدينة مناسبة للعيش والاستثمار والعطلات في الجزء الشمال...

Ostalo
Starost oglasa: 55 dni
Posodobljeno: 55 dni

Lokacija

Mail Bey Cd.
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi