SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
65 000 €
(1 204 € / m²)
Prodaja
2
1
54 m²
225. Cadde

spalnica2
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

شقق للبيع على بعد مسافة قصيرة سيرا على الأقدام من الشاطئ في مرسين إيرديملي
شقق مطلة على البحر تقع في مجمع بوتيكي مع مرافق اجتماعية غنية في إيرديملي، ...

Ostalo
Starost oglasa: 57 dni
Posodobljeno: 57 dni

Lokacija

225. Cadde
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi