SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
139 000 €
(2 957 € / m²)
Prodaja
2
1
47 m²
Atatürk Caddesi

spalnica2
površina47 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Der Reiz der türkischen Riviera liegt in ihrer einzigartigen Fähigkeit, den pulsierenden Rhythmus des urbanen Lebens mit der erholsamen Ruhe des Mitte...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Naravna svetlobaPloščiceKuhinjski aparatiBojlerPralni strojVarovanjeVisoki stropiPo prenovi

Ostalo
Starost oglasa: 72 dni
Posodobljeno: 72 dni

Lokacija

Atatürk Caddesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Alanya Eiendom Real Estate

Podobni oglasi