SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
115 000 €
(1 150 € / m²)
Prodaja
3
2+
100 m²
Atatürk Caddesi

spalnica3
površina100 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Für anspruchsvolle Käufer, die einen sofortigen und unkomplizierten Einstieg in den Lebensstil der Türkischen Riviera suchen, präsentiert dieses geräu...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

OpremljenoOdprt bivalni prostorTuš kabinaNadstropjeKuhinjski aparatiPloščiceBojler

Ostalo
Starost oglasa: 75 dni
Posodobljeno: 75 dni

Lokacija

Atatürk Caddesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Alanya Eiendom Real Estate

Podobni oglasi