SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
99 000 €
(990 € / m²)
Prodaja
3
2+
100 m²
Atatürk Caddesi

spalnica3
površina100 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This Demirtaş urgent property sale in Alanya Residence offers luxury in Alanya’s green and peaceful Demirtaş district. The 2+1 duplex, spanning 110 m²...

Ostalo
Starost oglasa: 85 dni
Posodobljeno: 61 dni

Lokacija

Atatürk Caddesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Buy Properties in Turkey

Podobni oglasi