SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
51 000 €
(1 020 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
Atatürk Caddesi

spalnica2
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Alanya Demirtaş’ın huzurlu ve gelişime açık bölgesinde yer alan bu şık 1+1 daire, site içi sosyal olanaklarıyla hem yaşam hem yatırım için ideal bir f...

Ostalo
Starost oglasa: 101 dni
Posodobljeno: 42 dni

Lokacija

Atatürk Caddesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BEST HOUSE ALANYA

Podobni oglasi