SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
42 000 €
(840 € / m²)
Prodaja
1
1
50 m²

spalnica1
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Affordable New Apartments Within Walking Distance to the Sea in Limonlu, Erdemli
Preferred for both permanent living and vacation, Mersin Erdemli has ...

Ostalo
Starost oglasa: 111 dni
Posodobljeno: 111 dni

Lokacija

Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi