SUPA24
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, visoki stropi
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, po prenovi
139 000 €
(2 725 € / m²)
Prodaja
2
1
51 m²
Alanya Kavşağı

spalnica2
površina51 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق بإطلالات على البحر والمدينة للبيع في ألانيا كوناكلي
يتميّز حي كوناكلي في ألانيا بأجوائه الراقية وجودة الحياة العالية. ويوفّر جميع المرافق الاجتماع...

Ostalo
Starost oglasa: 139 dni
Posodobljeno: 139 dni

Lokacija

Alanya Kavşağı
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi