SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
87 000 €
(1 813 € / m²)
Prodaja
2
1
48 m²
Atatürk Caddesi

spalnica2
površina48 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Located in Mahmutlar, one of Alanya’s most popular districts, this 1+1 apartment in a modern residential complex offers an excellent opportunity for b...

Ostalo
Starost oglasa: 143 dni
Posodobljeno: 143 dni

Lokacija

Atatürk Caddesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BEST HOUSE ALANYA

Podobni oglasi