SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
138 000 €
(1 380 € / m²)
Prodaja
2
1
100 m²
Atatürk Caddesi

spalnica2
površina100 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

BHV-8512+1 Duplex Apartment for Sale in Dermitaş - Kavi Skyland ResidenceApartment Features:2+1 Duplex with GardenUnfurnishedFloor: 1-2100 m²Sea ViewP...

Ostalo
Starost oglasa: 157 dni
Posodobljeno: 55 dni

Lokacija

Atatürk Caddesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Best House Alanya

Podobni oglasi