SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
165 000 €
(1 650 € / m²)
Prodaja
3
2+
100 m²
212 Nolu Sokak

spalnica3
površina100 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Located in one of the most popular areas of Alanya — Mahmutlar, this beautiful 2+1 luxury apartment offers the perfect combination of comfort, modern ...

opremljeno
Starost oglasa: 157 dni
Posodobljeno: 37 dni

Lokacija

212 Nolu Sokak
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BEST HOUSE ALANYA

Podobni oglasi