SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
175 000 €
(2 536 € / m²)
Prodaja
1
1
69 m²
Barbaros Caddesi

spalnica1
površina69 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This modern 1-bedroom apartment offers quality, comfort, and prestige, making it an excellent opportunity for both living and investing.Located on the...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorRazgledNadstropjeVarovanje

Ostalo
Starost oglasa: 156 dni
Posodobljeno: 142 dni

Lokacija

Barbaros Caddesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Best House Alanya

Podobni oglasi