SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
165 000 €
(1 320 € / m²)
Prodaja
3
2+
125 m²
Gazipaşa Cd.

spalnica3
površina125 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Located in the prestigious Kargıcak area of Alanya, this luxurious 2+1 duplex apartment combines comfort, elegance, and modern living.Situated on the ...

opremljeno
Starost oglasa: 156 dni
Posodobljeno: 37 dni

Lokacija

Gazipaşa Cd.
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BEST HOUSE ALANYA

Podobni oglasi