SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
185 000 €
(1 850 € / m²)
Prodaja
2
2+
100 m²
Necdet Atik Kavşağı

spalnica2
površina100 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to Sunset Park, one of the largest and most prestigious residential projects in Manavgat! Here, modern luxury meets the unique beauty of natur...

opremljeno
Starost oglasa: 213 dni
Posodobljeno: 143 dni

Lokacija

Necdet Atik Kavşağı
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BEMAKHOMES

Podobni oglasi