SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
60 000 €
(1 091 € / m²)
Prodaja
2
1
55 m²
Atatürk Caddesi

spalnica2
površina55 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

48281+1 Apartment in Avsallar – Cozy, Comfortable, and Well-Developed Infrastructure!We present a bright and modern 1+1 apartment with an area of ​​55...

Ostalo
Starost oglasa: 223 dni
Posodobljeno: 39 dni

Lokacija

Atatürk Caddesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

AYVAZOGLU HOMES

Podobni oglasi