SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
99 000 €
(1 623 € / m²)
Prodaja
1
1
61 m²
Atatürk Caddesi

spalnica1
površina61 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Sea-View Apartments with a Pool Just a Short Walk from the Seaside in Alanya
Apartments are located in the Demirtaş region of Alanya. Alanya is one of...

Ostalo
Starost oglasa: 240 dni
Posodobljeno: 239 dni

Lokacija

Atatürk Caddesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi