SUPA24
Hiša in okolica; razgled
Hiša in okolica; razgled
Hiša in okolica; razgled
84 000 €
(1 167 € / m²)
Prodaja
1
1
72 m²

spalnica1
površina72 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Sea-View Apartments Right by the Sandy Beach in Çınarcık
Yalova is located in a highly advantageous position in terms of transportation, thanks to its...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledTerasaKuhinjski aparatiVarovanjePloščice

Nadstropje:
1. nadstropje od 4
Starost oglasa: 237 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi