SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
112 000 €
(1 867 € / m²)
Prodaja
1
1
60 m²

spalnica1
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartments in a New Project with Investment Potential in Gaziosmanpaşa
Gaziosmanpaşa, a district on the European side of Istanbul, is a rapidly devel...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

NadstropjeKuhinjski aparatiTuš kabinaVarovanjePloščiceNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 239 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi