SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
150 000 €
(1 364 € / m²)
Prodaja
4
1
110 m²
Türbe Caddesi

spalnica4
površina110 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

شقق واسعة للبيع في مجمع سكني مع مسبح في إردملي مرسين
مرسين، الواقعة على الساحل الشرقي للبحر الأبيض المتوسط، تُعرف بموقعها الاستراتيجي ومينائها من بين ...

Ostalo
Starost oglasa: 298 dni
Posodobljeno: 229 dni

Lokacija

Türbe Caddesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi