SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
98 893 €
(1 206 € / m²)
Prodaja
3
1
82 m²
Bağ Sokak

spalnica3
površina82 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

شقق في مجمع بوتيكي مع وموقف سيارات داخلي في يالوفا
تتميّز يالوفا بموقع مثالي يجعلها مناسبة للسكن والاستثمار على حدّ سواء، بفضل قربها من مدن رئيسية مثل...

Ostalo
Starost oglasa: 309 dni
Posodobljeno: 141 dni

Lokacija

Bağ Sokak
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi